VOLNÉ LAYOUTY

Layout: Winter

7. prosince 2012 v 17:59 | Kath
Layout, který jsem původně tvořila pro PArt, tedy sem. Nebylo to ale úplně podle mých představ, tak jsem ho nedodělaný uložila a nechala to být. Dnes jsem se k němu vrátila a tady je. Je jednoduchý, ale i tak se mi docela líbí. Co je nejúžasnějšího na tomto layoutu? Spousty bonusů :) Tak stahujte a uvidíte.
Nahrála jsem ho na ulož.to, pokud by něco chybělo, tak piště a já to tam doplním :)
Stáhnout si ho může kdokoliv, jen prosím o přečtení přílohy "Warning". Stahujte kliknutím na náhled :)

Layout: Cute owl

30. listopadu 2012 v 18:59 | Kath
Jeden z layoutů, který jsem dělala kdysi dávno. Zůstal nedodělaný, tak jsem ho dnes dokončila a rozhodla se, že vám ho sem dám se stažení. Nahrála jsem ho na ulož.to, pokud by něco chybělo, tak pište a já to tam doplním :)
Stáhnout si ho může v podstatě kdokoliv, ale prosím o přečtení Upozornění, které najdete v balíčku. Stahujte kliknutím na náhled :)

Layout: love animals.

13. října 2012 v 20:53 | Kath
Opět obrázky z Weheartit. Design hlavně pro milovníky zvířat. Líbí se mi, jsem spokojená. Původně jsem ho chtěla udělat úplně jiný, ale nakonec to dopadlo takhle.
Pokud byste ho chtěli, napište mi do komentáře něco jako "CHCI" nebo "BERU" a domluvíme se co a jak :) Možnost dodělat bonusy (popisky, oddělovače, avatary, ikonky,...)
(Pro zvětšení klikněte na náhled)

Layout: love fashion. (Verze no.1)

6. října 2012 v 19:15 | Kath
Opět jsem na We♥it našla super obrázku. Všechny mi přišly laděné do růžova a tak nějak si byly podobné, tak jsem z nich udělala layout. Je to Verze no.1, protože ho chci zkusit ještě různě předělávat a tak. Verze no.1 se dělí ještě na "A" a "B". Rozdíl je v pěch "páscích" pod a nad obrázky. Jeden je "špičatý" a druhý "kulatý". Nevěděla jsem, který j´tam dát, tak jsem udělala oba dva. Docela se mi líbí, ale jsou strašně "sladké".
Pokud byste ho chtěli, napište mi do komentáře něco jako "CHCI" nebo "BERU" a domluvíme se co a jak :) Možnost dodělat bonusy (popisky, oddělovače, avatary, ikonky,...)
(Pro zvětšení klikněte na náhled)

Waiting for next summer!

9. září 2012 v 9:31 | Kath
Na We♥it jsem objevila parádní obrázky. Našla jsem jich více a chtěla jsem z nich udělat layout, ale pak se mi tam ty ostatní nehodily, tak tam zbyl jen jeden. Layout jsem dělala jen asi 20 min a docela se mi líbí. Možná je sice na letní design pozdě, ale třeba někdo bude chtít mít letní layout i v zimě :D Pokud byste ho chtěli, napište mi do komentáře něco jako "CHCI" nebo "BERU" a domluvíme se co a jak :) Možnost dodělat bonusy (popisky, oddělovače, avatary, ikonky,...)
(Pro zvětšení klikněte na náhled)
 
 

Reklama