SOUTĚŽE

BFS: Přihláška

3. října 2012 v 19:15 | Kath

Co to je?
BFS neboli barevná fotografická soutěž. Soutěž bude spočívat v tom, že já vždy zadám nějakou barvu a vy budete muset vyfotit fotku, která bude obsahovat právě mnou zadanou barvu. Nemusí to být pouze jednobarevné, ale aby "moje" barva převažovala. Když například zadám barvu zelenou, vy můžete vyfotit trávu, květinu, kaktus, zelenou misku nebo třeba žábu. Je to opravdu na vás, jak si s tím poradíte. Zapojte svou fantazii.
Kdo bude hodnotit?
Hodnotit budu asi jen já. Pokud by měl někdo zájem porotcovat, ať mi klidně napíše. Podmínkou je, že mi musí poslat nějakou fotku/ky a já si rozmyslím, jestli ho vezmu do poroty. Anketa bude, ale nebude rozhodovat. Může vám akorát přidat body navíc. Takže hlasy si zhánět můžete, ale nemusíte.
Bodování
Bodovat budu buď stupnicí 1-10 (10-nejvíc) nebo jako ve škole 1-5 (5-nejhorší) Ještě jsem se nerozhodla.
Vypadávání
Účastník s nejmenším počtem bodů vypadne (pokud jich bude víc, rozhodne právě anketa). Vypadávat budete po jednom. Pokud nepošlete včas fotku, automaticky vypadáváte také. Pokud někdo takový bude, je možnost, že už v soutěžním kole nikdo nevypadne. Pokud mi nepošlete fotku, ale napíšete mi žádost o prodloužení/vysvětlení, bude možné, že vás omluvím. V takovém případě se domluvíme až při dané situaci.
Chceš se přihlásit? Vyplň tuto přihlášku do komentáře:
1. Přezdívka + blog
2. Věk
3. Email
4. Přečetl/a sis vše okolo BFS?
Hlásit se můžete přibližně do 20.října, pak uvidíme, kolik vás bude, v případě malého množství to prodloužím.
Kath
 
 

Reklama

Rubriky