Ostatní grafika

Be happy - png

29. ledna 2013 v 14:45 | Kath
Minulý týden jsem byla na matematické olympiádě. Trvala 4 hodiny a řešili jsme 4 příklady. Opravdu to bylo celkem hrozné, jelikož já už po hodině a půl neměla co dělat. Nechtělo se mi počítat něco, když jsem věděla, že na to stejně nepřijdu. Začala jsem si kreslit a jedna z věcí, která vznikla bylo toto "logo". Napadlo mě, že by nemuselo být špatné graficky to zpracovat a takto to dopadlo. Originál obrázku - ručně kreslený - sem dám možná někdy jindy ;)

Tea calendar

1. prosince 2012 v 14:14 | Kath
V adventních kalendářích jsou poslední roky pěkně hnusné čokoládičky a proto jsem se inspirovala na internetu a udělala si čajový adventní kalendář. Místo nedobrých čokolád si tak budu dělat každý den čaj až do Vánoc :). Je to naprosto jednoduché, potřebujete akorát 24 pytlíků čaje, nástěnku, nebo něco, kam si je přiděláte, papír a lepidlo na čísla. Myslím, že není třeba vysvětlovat jak na to. Původně jsem ho chtěla udělat na provázku a připevnit kolíčkama, ale neměla bych kam pověsit tak dlouhý provázek, tak to nakonec dopadlo takto.
Omlouvám se za nekvalitu fotky, je to foceno jen dokumentačně mobilem. Přeupravovala jsem to v Photoshopu, ale kde se líp pocvičit v grafice, než právě takto? :D


Nástěnku mám malou, takže jsem jí musela úplně předělat a většinu věcí vypustit. Nějak moc mi to nevadí :)

CO VY? Máte adventní kalendář? :)

PNG: What i love..

19. října 2012 v 16:58 | Kath
Mám menší grafickou krizi, vůbec nevím, co tvořit. Zkusila jsem vytvořit PNG z obrázků opět s Weheartit. Padlo mě pod ruku několik fotek, tak jsem s nima vytvořila toto. Nápad se mi líbí, ale zpravocání stojí za nic. Možná to příště zkusím znova a třeba to bude lepší. Tu to je:

Růžovo šedé PNG

9. září 2012 v 18:06 | Kath
Dnes jsem si stáhla dost nových brushů a tak jsem je chtěla vyzkoušet - původně na layoutu. Jenomže se mi nedařilo a tak jsem splácala jen toto PNG. Jsem s ním spokojená, líbí se mi, ale nemám ponětí, k čemu mi je :D Klidně ho kopírujte, jak chcete, mě je to fuk. Jenom prosím hlasujte v anketě :)

Rozvrh hodin pro lidi bez barevné tiskárny

9. září 2012 v 14:26 | Kath
Potřebuju nějaký nový rozvrh hodin, tak jsem si řekla, že si nějaký vyrobím. Problém je ale v tom, že máme jenom černobílou tiskárnu. Proto jsem ho celý udělala ve stupních šedi. Jdu si ho vytisknout a uvidíme, jak vypadá. Používat klidně můžete, jak chcete :)

EDIT 16:35 - Verze JPG je trošku rozmazaná, když se vytiskne, takže jsem dávám i PNG, které by to dělat nemělo :) Jinak výhoda, že je to černobílé je, že si to můžete vybarvit fixama jak chcete! :) Nejlépe vypadá zvýraněný nápis "Rozvrh hodin" a "2012/2013" ! PNG ↓

 
 

Reklama