Kath & Blah

Every brunette needs a blonde friend

22. prosince 2012 v 22:32 | Kath
# poznáte, která jsem já? :)

Nadpis článku s článkem nijak moc nesouvisí. Ale je to pravda, nemyslíte? Na fotce jsem já a má nejlepší kamarádka. Je to fotka z letních prázdnin a řeknu vám, že ten den jsme se obě dost nasmály. ♥
Dnes jsem vstala asi kolem 10, což je má obvyklá vstávací hodina, když nemusím někam jet/jít. Kolem půl jedenácté už jsem běhala po pokoji a celý jsem ho uklízela. Bylo to opravdu potřeba. Převlékla jsem si postel, umyla okna, zametla a tak. Znáte to :D Když jsem měla vše hotové, šla jsem uklízet ještě koupelnu. Po obědě jsem to dokončila a asi kolem půl třetí jsem zapla počítač a začla třídit obrázky z Weheatit-u do složek. Koukala jsem na různá DIY-čka. Našla jsem si návod na takovou mačličku z papíru a zkoušela to. Nejdříve mi to nešlo, ale na třetí pokus se mi to celkem přijatelně podařilo. Vyrobila jsem ještě jednu - z balícího papíru - a přilepila jí na zabalený dárek pro mamku. Některé dárky už jsem zabalila včera, některé ještě dnes, stále mi jich pár zbývá. Letos se opravdu snažím, aby to k něčemu vypadalo, občas na papír něco přikreslím, přilepím a tak. Docela mě překvapilo, kolik dárků nakonec mám. Ještě to potom budu vše počítat, ale pro bráchu mám asi 4, pro mamku asi 6 a pro tátu 3. Ostatním příbuzným většinou nic nekupuji, jen když se mi naskytne příležitost (letos jich mám jen pár). Fotky dárků budou, jestli budete chtít. Pokud se nikdo neozve, že by o ně stál, zdá se mi celkem zbytečné je sem dávat, ale uvidíme. V nejbližší době čekejte fotky trochu zimní a pak hrátky se světlem :)
Dnes jsem se trochu rozepsala, ale snad vám to nevadí. Kdo to přečte celé, tak tomu klobou dolů :D
Hlasujte v anketě a užívejte si prázdnin ♥

Outfit 003

16. prosince 2012 v 20:36 | Kath
Trochu se mi zde ty sety nashromáždily :D Chcete sem dát ještě dnes nějaké fotky? :)
Ten set je podle mě úžasný :)*

Outfit 002

16. prosince 2012 v 20:34 | Kath
Opět jeden set. Není čas, chuť, nálada, pardon.

Outfit

10. prosince 2012 v 21:00 | Kath
Pardon, na grafiku není čas. Tak tu máte aspoň jeden starší set z polyvore. Je na ní nápis "Módne Trendy", což je stránka na FB, kde jsem jako adminka, tak pokud chcete, můžete se přidat :)

7.12.2012: Layout nastaven

7. prosince 2012 v 15:55 | Kath
zdraviim:) konečně pátek, že?
Je sedmého prosince a já se nestačím divit, jak rychle to utíká. Dárky stále nemám a čas tlačí, budu muset vyrazit na velký vánoční nákup dárků. Všimli jste si, jak je poslední dobou venku krásně? Sníh, chumelí, parádní světlo. Na focení idylka. Tak strašně ráda bych někam zašla protáhnout Aarona a foťák, ale nemůžu - jsem nemocná. Chtěla jsem jít na turnaj na tanečních podložkách s kamarádkou, ale bohužel mi to ta nemoc pitomá překazila :/ O víkendu nebudu mít čas, a tak se k focení dostanu asi až v pondělí. bžuu:/ Dnes jsem nafotila aspoň pár fotek vevnitř, ještě je nemám stažené, pak je sem dám, pokud budou za něco stát.
Včera jsem donastavila layout, takže už by mělo vše fungovat tak, jak má. Chtěla jsem menu nahoře, nakonec se mi to nepodařilo a nechala jsem ho tak. Chtěla jsem přepsat anglické názvy do českým, ale opět to zůstalo tak, jak to bylo. Nevadí mi to, jsem spokojená. Přidala jsem blogové "friends.", jako Affs. Takže pokud vás můj blog zaujal, neváhejte se přihlásit :) Odkaz najdete v menu "Wanna be? :)"
To by bylo z posledních novinek asi všechno. Právě teď je u nás úžasný západ slunce. Já si půjdu na chvilku lehnout, dopíšu si sešity, ať mám něco z krku.
Mějte se pěkně a všichni, kdo můžete a koho to baví - foťte a posílejte mi odkazy na své zimní fotky do komentářů, nebo vlastně kamkoliv :)

3.12.2012

3. prosince 2012 v 21:37 | Kath
Zdravím při pondělím večeru :)
Jak se máte? Já nic moc, bolí mě v krku a jsem nevyspalá. Nemohla jsem spát, kvůli krku. Ráno jsem do školy přijela pozdě, autobus měl zpoždění půl hodiny. Jsem celkem zvědavá, co se bude dít, až tu bude půl metru sněhu, když to jezdí tak pozdě už teď. Já jsem za sníh ráda, už mám boty, tak se těším na koulovačky a na válení se v něm. Z těch minerálů jsem ještě zkoušená nebyla. Jsem na jednu stranu ráda, ale na druhou ne, protože třeba dnes bych poznala 9 z 10. Na tělocviku jsme skákali do výšky, ale nikdo se nesnažil, takže jsem tam skákala v podstatě jen já. Baví mě to :)
Možná jste si všimli, možná ne, ale změnila jsem design. Původně jsem vůbec neměla v plánu ho měnit, protože těch zimních je všude plno, ale nakonec mi to nedalo. Řeknu vám, že na to, jak to vypadalo, když jsem začala, je celkem povedený. Rozhodně to není nic světuborného, ale stydět se za něj (snad) nemusím :) Chtěla jsem menu nahoře, ale asi se na to vykašlu a nechám to, jak to je. Akorát ve středu předělám popisky. Zítra to nestihnu, dostanu se zase domů až kolem 9. Taky asi zavedu něco jako Affilaties nebo Spřátelené blogy. To si ještě taky musím rozmyslet. Ještě bych chtěla předělat nadpisy v rozcestnících a rubriku "Objednej si". Nevím, kdy se k tomu všemu dostanu, ale pokusím se co nejdřív. S dárky jsem stále nepokročila, ale na votoči už se mi pár lidí ozvalo, tak to asi koupím. Jen s tím vůbec nemám zkušenosti, tak trochu váhám. Jestli máte někdo zkušenosti, tak sem s nimi, samozřejmě :) Až budu mít chvilku času (a až tam budou nějaké slevy :D), tak se taky stavím do Tety. Tam člověk vždycky něco pořídí.
Mějte se pěkně a užívejte si sněhu! :*

1st December & New jacket

1. prosince 2012 v 13:29 | Kath
Krásný první prosincový den :)
Zima už je za dveřmi, u nás už je lehký, bílý poprašek sněhu. Venku je docela chladno. Já už se strašně těším na lyže a tak. Ještě před týdnem jsem se bála, že nebudu mít v čem chodit. Boty, ve kterých jsem chodila vloni, mají díru a teče do nich, takže na zimu a do sněhu nepoužitelné.
 
 

Reklama