Info

Výsledky ankety

29. ledna 2013 v 15:05 | Kath
Jestli si vzpomínáte, kdysi dávno jsem sem dávala anketu, jakou zde chcete soutěž. Stále tam bylo poměrně málo hlasů, tak jsem jí nechala do dnes neuzavřenou. Nyní, když už je všude hlasů tak akorát ji ukončuji a zde jsou výsledky. (Zeleně označeno 1. místo - žlutě 2. místo - oranžově 3. místa) Pro Miss hlasovalo jen 6 lidí, takže ta tu v blízké době nebude. Co se týče zbylých 4, asi zde postupně proběhnou všechny. Udělám přihlášky na každou z nich a kde bude nejdříve plno, ta zde bude jako první. Tak tedy doufám, že se zapojíte, když už jste si to odhlasovali! :)

Kdoví, co tu bude

6. ledna 2013 v 20:27 | Kath
Možná se mi blog.cz už okoukal, možná mi přijde zbytečně složité přidávání obrázků, možná jen prostě nemám chuť. Grafika mi nějak nejde, photoshop zapínám jen na úpravu fotek, ale už skoro ani to ne. Nemám zrovna nejrychlejší a nejnovější počítač, takže se v jednom kuse seká, momentálně v něm něco bzučí a já nevím co. Každé spuštění čehokoliv trvá tak 3x déle než by mělo a já opravdu už nemám nervy na to, jak když chci jen upravit fotku a chci zapnout PS, že mi celá obrazovka zbělá na 10 minut. (dobře, trochu přeháním, ale jen trochu). Chtěla bych spoluadmina/ku. Uvidíme, třeba to tu (opět) předělám, grafiku omezím jen na pár rubrik (ikdyž i teď je už dost probraná) a věnuji tento blog hlavně fotkám. Myslím, že to mi fakt jde. Teda doufám. Jenže..není pak název blogu zavádějící? Řeknete si - ART, to tam určitě bude spoustu výkresů a tak. A pak zjistíte, že je to vlastně jen fotografický blog. Nechám tomu ještě chvilku, pak vám oznámím, jak to dopadlo. Na návštěvnosti mi nezáleží, ale přece jen bych uvítala nějaké komentáře. Že je to kvůli aktivitě? - Výmluvy. Ani když jsem přidávala více, nebylo tu nějak moc komentářů. Vím, že tento blog je relativně nový, ale stejně. Navíc, jak teď mohou lidi náhodně přijít na můj blog, když v podstatě zrušili Nejnovější články na blog.cz?
Fakt nevím, omlouvám se. Pokud by někdo chtěl být spoluadminem/kou nebo hledá spoluadminku, nechť laskavě napíše :) Vážně je mi fuk, jestli to bude kluk, holka, dvacetiletá nebo stejně stará jako já - jen bych chtěla ukázku nějakého článku. Případní zájemci pište na katajunkova@gmail.com, ale asi se stejně nikdo neozve. Pokud se rozhodnu vrátit, změním to tu (řekla bych k nepoznání.)
OT: taky vás štve/mrzí, že není pořádná zima? nebo jste spíše letní tipy a tak vám to nevadí?

Mějte se pěkně, a doufám, že si to aspoň někdo přečtě, ačkoliv je to poměrně dlouhé :)

Omluva & Rekonstrukce

28. listopadu 2012 v 18:22 | Kath
Ahoj, chtěla bych se opět omluvit za neaktivitu. Už si přijdu docela trapná s tím, jak vždycky napíšu, že budu přidávat a pak skutek utek. Moc mě to mrzí, ale nemám ani náladu a hlavně čas. Snažím se teď věnovat co nejvíc škole, chtěla bych v pololetí samé 1. Zatím mi vychází dvě 2, z čehož nejsem moc nadšená. Doufám, že si minimálně jednu opravím.
Dále bych chtěla říct, že zde proběhne rekonstrukce. Nesedí mi to uspořádání tady, nevyznám se tady. Chtěla bych to trochu pozměnit. Layout možná nechám, uvidíme. Začnu asi teď a skončím nevím kdy. Myslím, že to poznáte.
Zítra tu asi opět nebudu, budeme psát poznávačku z kamenů, fuuu:/ Přijdou mi všechny stejné, tak uvidím, jak to zvládnu. Držte mi palečky.
Článek dnes ještě nějaký bude :)

^^KathČím dál víc

18. listopadu 2012 v 20:17 | Kath
Ahoj,
zdravím při nedělním večeru. Jak se máte? Já celkem bledě. Do školy se mi nechce vůbec a to, že budu zas týden čekat na víkend taky není moc fajn. Dneska jsem byla ve Sportisimu vybírat bundu a kalhoty na lyže, ale nic. Potom byla vernisáž a zároveň vyhlášení fotografické soutěže, do které jsem se přihlásila a naivně si myslela, že by třeba mohla jedna z mých 6 fotek vyhrát. V tu chvíli, když vyhlásili, že vyhrály holky, co v životě nefotily, akorát mají prostě dobrej foťák mě to ani moc nemrzelo. Přála jsem jim to. Postupem času mě to ale mrzí čím dál tím víc. Myslela jsem si, že mám šanci. Vážně jsem si myslela, že umím aspoň trochu fotit. Očividně ne. V porotě zasedali asi 3 profi fotografové, tak ty by měli poznat, co je hezké a co ne. Zkrátka a jednoduše. Rozhodla jsem se, že přestanu fotit. Asi mi konečně došlo, že se mi za to lidi akorát smějou, že na to nemám. Tím pádem tento blog přijde o většinu článků. Ale já už nevím. Uvidíme, jestli se mé sebevědomí opět zvedne a já se odhodlám k tomu, zveřejňovat své fotky dál. Opravdu by mi pomohl komentář s názorem, děkuji moc♥

Posledních pár

17. listopadu 2012 v 20:26 | Kath
Ahoj,
já vím, že blog opět zanedbávám, ale bohužel to tak je a nemůžu s jistotou říct, že se to změní. V úterý jsem přijela domů asi v 9 a to se mi teda fakt nedivte, že se mi už nechce nic přidávat. Ve středu jsem přijela sice asi ve 3, ale šla jsem do 4 s Aaronem a pak jsem si lehla v obýváku na koberec a do 7 jsem spala. Stihla jsem se tak akorát vykoupat, navečeřet, mrknout na učení a jít spát. Ve čtvrtek jsme měli od 7, tak jsem vstávala dřív. Kolem poledne jsem odešla ze školy a jela jsem na rovnátka, kde jsem byla asi 10 minut, ale prošly jsme s mamkou pár obchodů, takže jsme opět přijely asi v 5. Do půl 8 jsem měla street a domů opět až kolem 8. Včera jsem spala u kamarádky, byla jsem doma asi 2 hoďky a musela jsem uklízet, takže taky nic moc času.
Ani nevíte, jak bych to chtěla změnit, jak bych chtěla přidávat každý den, aby tu bylo něco nového, ale prostě to nejde. Mohla bych zkusit něco přednastavit, to jo, ale já to nemám ráda, protože většinou chci třeba napsat něco, co se stalo v ten den a to u přednastavování nejde. Tak mi to prosím odpusťte, já se opravdu budu snažit to zlepšit. Každopádně ale když sem napíšete nějaká komentář, tak si ho rozhodně přečtu a mám z něj obrovskou radost! :)
Nezapomeňte hlasovat v anketě, ať tu soutěž můžem do Vánoc rozjet ;)
Mějte se pěkně, Kath.

PS: Pokud by tu byl někdo, kdo by měl chuť napsat mi nějaký komentář, z čehož bych měla velkou radost, tu máte nějakou tu otázku, ať víte o čem napsat. Já se k těm otázkám taky třeba někdy rozepíšu, ať vidíte, jak to vidím já! :D
Otázka: Za 37 dní budou Vánoce. Máte už nakoupené aspoň nějaké dárky?

Welcome November!

2. listopadu 2012 v 16:01 | Kath
Je tu měsíc listopad a já po dlouhé době píšu článek. Nebudu se omlouvat, čas bych i měla, ale nebyla chuť. Za poslední dobu se toho moc nestalo, jen pár věcí, které někdy zmíním v samostatném článku. Rozhodla jsem se udělat takový malý "plán", co bych zde chtěla změnit/vylepšit/upravit/přidat/...
Za prvé: Chtěla bych udělat takovou menší rekonstrukci, jen změna layoutu, drobné poupravení rubrik a menu. Nic veledůležitého, ale chtěla bych zde ten lay co nejdříve. Uvidíme, jestli budu schopna něco vytvořit.
Za druhé: Chtěla bych uspořádat nějakou dlouhodobější soutěž. Zkoušela jsem to s BFS, kterou neruším, jen posunuji někam do nedohledna. Doufám, že jestli nějaká bude, že se tam přihlásí aspoň 7 lidí. Proto udělám takovou, o kterou by zde byl největší zájem - hlasujte v anketě.
Za třetí: Chtěla bych přidat nějaké výkresy, je jich tu poměrně málo a poslední dobou se mi i něco povedlo. Čekejte tu také hodně fotek, grafika teď bude omezená, opravdu mám krizi.
Za čtvrté: Chtěla bych se zeptat, jestli byste stáli o ještě nějakou věc k objednání. Přemýšlela jsem o layoutech, ale nevím, jestli by byl zájem. Pokud by si zde někdo něco k objednání přál, nechť si napíše a já mu (možná) ráda vyhovím. Bod do budoucnosti, jelikož víte jak na tom s grafikou teď jsem.
Za páté: Pokud jste si všechno přečetli až sem, chvála vám. Uznávám, že to není kdovíjak záživný článek, ale chtěla jsem to takhle sepsat. Tento bod beru jako malou reklamu, kdybyste neměli co dělat. Jsou to odkazy na zahnání neskutečné nudy. Je jich tu jen pár, ale aspoň něco. Třeba vás něco z toho zaujme, zkuste se mrknout na: Démonky, Pinterest, Stylowi, We♥it, Photoserver a to by bylo asi vše. Nechci sem psát blogy, ty napíšu jindy. Tohle jsou stránky, které mě baví. Návody, inspirace, obrázky nebo tak :)
Jdu zkusit udělat ten layout, vy zatím sjeďte ty odkazy a hlasujte v anketě! :)

Hlas pro Kath

18. září 2012 v 20:40 | Kath
Ahoj, chtěla bych vás poprosit, jestli byste mi nedali hlas v Miss. Já na takovéhle soutěže moc nejsem, zvlášť, když se mají schánět hlasy, ale tentokrát bych se chtěla dostat co nejdále a proto vás prosím o váš hlas. Pokud byste ho chtěli oplatit, napište komentář s odkazem (můžete připsat kolikátý hlas to byl;) ) :) Všem za hlasy moc děkuji :) Také vás moc prosím, abyste se vyjádřili v anketě!
PS: Jsem tam jako Kath. Klikněte na obrázek a dostanete se k soutěži!

Přivítání

31. srpna 2012 v 21:22 | Kath
Ahoj,
chtěla bych vás přivítat na blogu pocket-art! :)
Tento blog věnuji své tvorbě, od fotografické přes literární a výtvarnou až po grafickou. Doufám, že si zde každý najde své a že se vám tu bude líbit. Přidávat budu podle toho, jak se mi bude chtít, jak budu mít čas a jak budu mít co přidávat. Někdy se tu objeví 2 články za den někdy jen 1 za týden. Články o mě tu moc nebudou - nečekejte nějak často deníček nebo informace o mě. Řeknu vám jen, že zde budu psát pod přezdívkou Kath. Nic víc podle mě není důležité. Ani věk ani barva vlasů. Myslím, že časem se to stejně dozvíte.
Tak konec keců, dobře se bavte :*
 
 

Reklama