Colorizace

Colorizace: Pusa

21. prosince 2012 v 16:46 | Kath
Zde máte jednu jednoduchou colorizaci. Myslím, že vypadá přirozeně, co myslíte vy? :) Chtěla bych vás poprosit - hlasujte v anketě, jakou zde chcete soutěž. Chtěla bych jí začít asi na nový rok. Také začnu (možná) hodnotit blogy a vyrábět layouty na přání. Jestli máte nějaký nápad, čím by se to tu mohlo oživit, klidně napište :) Přemýšlela jsem o spoluadmince. Trochu se toho bojím, ale pokud bych si vybrala někoho spolehlivého, tak by s tím neměl být problém, ne? Rozhodně by to byl někdo, kdo dělá grafiku a fotí, případně píše. Ještě se uvidí, jak to nakonec bude, tak se nechte překvapit.
Pokud by měl někdo zájem, nechť mi (nezávazně) napíše na email katajunkova@gmail.com ;)

Fashion color: Sobí svetr

2. prosince 2012 v 18:23 | Kath
Opět colorizace do hry ze stránky na FB. Taky mě to baví. Po grafické stránce to není nic moc, ale což. Klidně bych si takhle někam vyrazila, hlavně ten svetr, taška a čepice je boží! :)

Jak probíhá vaše neděle? :) Já se snažím věnovat škole, ale zrovna moc mě to nebaví. A hledám vánoční dárky na ebay a votoči. Máte už nakoupeno? Nebo budete vše shánět na poslední chvíli?
+ anketa! :)

Colorizace: Šaty podle animovaných postaviček

1. prosince 2012 v 15:06 | Kath
Tyto colorizace jsem tvořila na stránku na FB. Zadání bylo vycolorizovat tyto šaty podle nějaké kreslené postavičky. Docela mě to bavilo, rozhodně to budu zkoušet častěji :)


Asi je zbytečně ptát se, podle koho jsou vycolorizovány. Které se vám líbí nejvíc? :)

Colorizace

17. listopadu 2012 v 22:37 | Kath
Po dlouhé době něco z grafiky - colorizace. Myslím, že se mi to celkem povedlo a že to vypadá i celkem přirozeně.

Colorizace | Oko2

12. září 2012 v 19:38 | Kath
Tuto colorizaci jsem dělala jen velmi na rychlo. I tak se mi docela líbí, tak snad i vám! :)
xxx

Colorizace | Oko

2. září 2012 v 19:10 | Kath
Colorizace jsem nikdy v lásce neměla, ale poslední dobou mě to začalo bavit, tak jich tu čekejte dost :D Tahle zrovna je z doby, kdy jsem neměla svůj počítač a tak jsem colorizovala u bráchy na ntb na picmonkey :D Myslím, že se mi docela povedla! :)
 
 

Reklama