Leden 2013

Fotografická soutěž: Přihláška

30. ledna 2013 v 18:20 | Kath |  Fotografická soutěž
Ahoj, rád/a fotíš a chtěl/a by ses porovnat s ostatními? Nebo jen prostě rád/a soutěžíš? Pak je tu soutěž právě pro tebe. Soutěž bude probíhat tak, že vám vždy zadám úkol, co máte vyfotit. Vy to vyfotíte, pošlete mi to a já pak všechny fotky dám do jednoho článku, kde je ohodnotím já (dle sebe a svého vkusu) a pak dám možnost lidem. Budu hodnotit na počet hvězdiček a lidi mohou pro svého favorita hlasovat v anketě. Pokud si budete shánět hlasy, tím lépe pro vás, nezakazuji to. Snažila bych se volit téma tak, aby nebylo pořád stejné nebo příliš podobné. Vím, že každému sedí fotit něco jiného, tak také právě proto. Myslím, že je vše jasné, ale v případě otázek pište :)

Zaujala tě tato soutěž? Vyplň tuto přihlášku do komentáře:
1) Přezdívka
2) Blog & Email*
3) Co nejradši fotíš?
Dej si prosím tuto ikonku viditelně na svůj blog :)

*Nemáš blog nebo email? Nevadí. Uveď něco, kam tě budu moci kontaktovat (informace o novém kole, upozornění, že jsi neposlal fotku,...)

Hlásit se můžete do té doby, než ukončím přihlašování! :D

Výsledky ankety

29. ledna 2013 v 15:05 | Kath |  Info
Jestli si vzpomínáte, kdysi dávno jsem sem dávala anketu, jakou zde chcete soutěž. Stále tam bylo poměrně málo hlasů, tak jsem jí nechala do dnes neuzavřenou. Nyní, když už je všude hlasů tak akorát ji ukončuji a zde jsou výsledky. (Zeleně označeno 1. místo - žlutě 2. místo - oranžově 3. místa) Pro Miss hlasovalo jen 6 lidí, takže ta tu v blízké době nebude. Co se týče zbylých 4, asi zde postupně proběhnou všechny. Udělám přihlášky na každou z nich a kde bude nejdříve plno, ta zde bude jako první. Tak tedy doufám, že se zapojíte, když už jste si to odhlasovali! :)


Be happy - png

29. ledna 2013 v 14:45 | Kath |  Ostatní grafika
Minulý týden jsem byla na matematické olympiádě. Trvala 4 hodiny a řešili jsme 4 příklady. Opravdu to bylo celkem hrozné, jelikož já už po hodině a půl neměla co dělat. Nechtělo se mi počítat něco, když jsem věděla, že na to stejně nepřijdu. Začala jsem si kreslit a jedna z věcí, která vznikla bylo toto "logo". Napadlo mě, že by nemuselo být špatné graficky to zpracovat a takto to dopadlo. Originál obrázku - ručně kreslený - sem dám možná někdy jindy ;)

Old school

29. ledna 2013 v 14:39 | Kath |  Signatury
Ahoj. Po dlouhé době článek, po dlouhé době také grafika. Promazávala jsem soubory na disku, když jsem tam objevila sadu starých pohledů - png souborů - od MAKY.OREL. Bylo mi je líto jen tak smazat, ale nevěděla jsem, co s nimi. Design jsem zamítla, stejně bych ho nedodělala a tak by zůstal ve složce s několika dalšími nedodělanými layouty. Blend? Ne, to také ne..byl by příliš nudný, nevěděla bych, jak ho zaplnit, aby to zaujalo. Proto jsem se rozhodla vytvořit signaturu, což je v podstatě to samé jako výše zmíněné dvě věci, jen podstatně menší a jednodušší. Myslím, že nedopadla špatně, má své kouzlo a líbí se mi :)


Ano, mohla mít nějaký rámeček, ale došlo mi to až teď, tak třeba příště :)

Kdoví, co tu bude

6. ledna 2013 v 20:27 | Kath |  Info
Možná se mi blog.cz už okoukal, možná mi přijde zbytečně složité přidávání obrázků, možná jen prostě nemám chuť. Grafika mi nějak nejde, photoshop zapínám jen na úpravu fotek, ale už skoro ani to ne. Nemám zrovna nejrychlejší a nejnovější počítač, takže se v jednom kuse seká, momentálně v něm něco bzučí a já nevím co. Každé spuštění čehokoliv trvá tak 3x déle než by mělo a já opravdu už nemám nervy na to, jak když chci jen upravit fotku a chci zapnout PS, že mi celá obrazovka zbělá na 10 minut. (dobře, trochu přeháním, ale jen trochu). Chtěla bych spoluadmina/ku. Uvidíme, třeba to tu (opět) předělám, grafiku omezím jen na pár rubrik (ikdyž i teď je už dost probraná) a věnuji tento blog hlavně fotkám. Myslím, že to mi fakt jde. Teda doufám. Jenže..není pak název blogu zavádějící? Řeknete si - ART, to tam určitě bude spoustu výkresů a tak. A pak zjistíte, že je to vlastně jen fotografický blog. Nechám tomu ještě chvilku, pak vám oznámím, jak to dopadlo. Na návštěvnosti mi nezáleží, ale přece jen bych uvítala nějaké komentáře. Že je to kvůli aktivitě? - Výmluvy. Ani když jsem přidávala více, nebylo tu nějak moc komentářů. Vím, že tento blog je relativně nový, ale stejně. Navíc, jak teď mohou lidi náhodně přijít na můj blog, když v podstatě zrušili Nejnovější články na blog.cz?
Fakt nevím, omlouvám se. Pokud by někdo chtěl být spoluadminem/kou nebo hledá spoluadminku, nechť laskavě napíše :) Vážně je mi fuk, jestli to bude kluk, holka, dvacetiletá nebo stejně stará jako já - jen bych chtěla ukázku nějakého článku. Případní zájemci pište na katajunkova@gmail.com, ale asi se stejně nikdo neozve. Pokud se rozhodnu vrátit, změním to tu (řekla bych k nepoznání.)
OT: taky vás štve/mrzí, že není pořádná zima? nebo jste spíše letní tipy a tak vám to nevadí?

Mějte se pěkně, a doufám, že si to aspoň někdo přečtě, ačkoliv je to poměrně dlouhé :)