Every brunette needs a blonde friend

22. prosince 2012 v 22:32 | Kath |  Kath & Blah
# poznáte, která jsem já? :)

Nadpis článku s článkem nijak moc nesouvisí. Ale je to pravda, nemyslíte? Na fotce jsem já a má nejlepší kamarádka. Je to fotka z letních prázdnin a řeknu vám, že ten den jsme se obě dost nasmály. ♥
Dnes jsem vstala asi kolem 10, což je má obvyklá vstávací hodina, když nemusím někam jet/jít. Kolem půl jedenácté už jsem běhala po pokoji a celý jsem ho uklízela. Bylo to opravdu potřeba. Převlékla jsem si postel, umyla okna, zametla a tak. Znáte to :D Když jsem měla vše hotové, šla jsem uklízet ještě koupelnu. Po obědě jsem to dokončila a asi kolem půl třetí jsem zapla počítač a začla třídit obrázky z Weheatit-u do složek. Koukala jsem na různá DIY-čka. Našla jsem si návod na takovou mačličku z papíru a zkoušela to. Nejdříve mi to nešlo, ale na třetí pokus se mi to celkem přijatelně podařilo. Vyrobila jsem ještě jednu - z balícího papíru - a přilepila jí na zabalený dárek pro mamku. Některé dárky už jsem zabalila včera, některé ještě dnes, stále mi jich pár zbývá. Letos se opravdu snažím, aby to k něčemu vypadalo, občas na papír něco přikreslím, přilepím a tak. Docela mě překvapilo, kolik dárků nakonec mám. Ještě to potom budu vše počítat, ale pro bráchu mám asi 4, pro mamku asi 6 a pro tátu 3. Ostatním příbuzným většinou nic nekupuji, jen když se mi naskytne příležitost (letos jich mám jen pár). Fotky dárků budou, jestli budete chtít. Pokud se nikdo neozve, že by o ně stál, zdá se mi celkem zbytečné je sem dávat, ale uvidíme. V nejbližší době čekejte fotky trochu zimní a pak hrátky se světlem :)
Dnes jsem se trochu rozepsala, ale snad vám to nevadí. Kdo to přečte celé, tak tomu klobou dolů :D
Hlasujte v anketě a užívejte si prázdnin ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou zde chcete soutěž? :)

Grafickou 23.5% (16)
Fotografickou 25% (17)
Literární 19.1% (13)
Kreslící 19.1% (13)
Miss 13.2% (9)

Komentáře

1 fotak-v-ruce fotak-v-ruce | Web | 2. ledna 2013 v 20:16 | Reagovat

Ahoj Kath,
nevím,jestli se ti mám ozvat na blog či e-mail.ale radši na obojí :-) Jestli chceš,aby jsme tě přijaly,pošli mi prosím na e-mail Kaja166@email.cz :
• Čím fotíš
• Tvojí fotku (profilovku)
• Co nejraději fotíš
• Tvoji ukázku (uměleckou)
Děkujeme ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama