7.12.2012: Layout nastaven

7. prosince 2012 v 15:55 | Kath |  Kath & Blah
zdraviim:) konečně pátek, že?
Je sedmého prosince a já se nestačím divit, jak rychle to utíká. Dárky stále nemám a čas tlačí, budu muset vyrazit na velký vánoční nákup dárků. Všimli jste si, jak je poslední dobou venku krásně? Sníh, chumelí, parádní světlo. Na focení idylka. Tak strašně ráda bych někam zašla protáhnout Aarona a foťák, ale nemůžu - jsem nemocná. Chtěla jsem jít na turnaj na tanečních podložkách s kamarádkou, ale bohužel mi to ta nemoc pitomá překazila :/ O víkendu nebudu mít čas, a tak se k focení dostanu asi až v pondělí. bžuu:/ Dnes jsem nafotila aspoň pár fotek vevnitř, ještě je nemám stažené, pak je sem dám, pokud budou za něco stát.
Včera jsem donastavila layout, takže už by mělo vše fungovat tak, jak má. Chtěla jsem menu nahoře, nakonec se mi to nepodařilo a nechala jsem ho tak. Chtěla jsem přepsat anglické názvy do českým, ale opět to zůstalo tak, jak to bylo. Nevadí mi to, jsem spokojená. Přidala jsem blogové "friends.", jako Affs. Takže pokud vás můj blog zaujal, neváhejte se přihlásit :) Odkaz najdete v menu "Wanna be? :)"
To by bylo z posledních novinek asi všechno. Právě teď je u nás úžasný západ slunce. Já si půjdu na chvilku lehnout, dopíšu si sešity, ať mám něco z krku.
Mějte se pěkně a všichni, kdo můžete a koho to baví - foťte a posílejte mi odkazy na své zimní fotky do komentářů, nebo vlastně kamkoliv :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou zde chcete soutěž? :)

Grafickou 23.5% (16)
Fotografickou 25% (17)
Literární 19.1% (13)
Kreslící 19.1% (13)
Miss 13.2% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama