Welcome November!

2. listopadu 2012 v 16:01 | Kath |  Info
Je tu měsíc listopad a já po dlouhé době píšu článek. Nebudu se omlouvat, čas bych i měla, ale nebyla chuť. Za poslední dobu se toho moc nestalo, jen pár věcí, které někdy zmíním v samostatném článku. Rozhodla jsem se udělat takový malý "plán", co bych zde chtěla změnit/vylepšit/upravit/přidat/...
Za prvé: Chtěla bych udělat takovou menší rekonstrukci, jen změna layoutu, drobné poupravení rubrik a menu. Nic veledůležitého, ale chtěla bych zde ten lay co nejdříve. Uvidíme, jestli budu schopna něco vytvořit.
Za druhé: Chtěla bych uspořádat nějakou dlouhodobější soutěž. Zkoušela jsem to s BFS, kterou neruším, jen posunuji někam do nedohledna. Doufám, že jestli nějaká bude, že se tam přihlásí aspoň 7 lidí. Proto udělám takovou, o kterou by zde byl největší zájem - hlasujte v anketě.
Za třetí: Chtěla bych přidat nějaké výkresy, je jich tu poměrně málo a poslední dobou se mi i něco povedlo. Čekejte tu také hodně fotek, grafika teď bude omezená, opravdu mám krizi.
Za čtvrté: Chtěla bych se zeptat, jestli byste stáli o ještě nějakou věc k objednání. Přemýšlela jsem o layoutech, ale nevím, jestli by byl zájem. Pokud by si zde někdo něco k objednání přál, nechť si napíše a já mu (možná) ráda vyhovím. Bod do budoucnosti, jelikož víte jak na tom s grafikou teď jsem.
Za páté: Pokud jste si všechno přečetli až sem, chvála vám. Uznávám, že to není kdovíjak záživný článek, ale chtěla jsem to takhle sepsat. Tento bod beru jako malou reklamu, kdybyste neměli co dělat. Jsou to odkazy na zahnání neskutečné nudy. Je jich tu jen pár, ale aspoň něco. Třeba vás něco z toho zaujme, zkuste se mrknout na: Démonky, Pinterest, Stylowi, We♥it, Photoserver a to by bylo asi vše. Nechci sem psát blogy, ty napíšu jindy. Tohle jsou stránky, které mě baví. Návody, inspirace, obrázky nebo tak :)
Jdu zkusit udělat ten layout, vy zatím sjeďte ty odkazy a hlasujte v anketě! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou zde chcete soutěž? :)

Grafickou 23.5% (16)
Fotografickou 25% (17)
Literární 19.1% (13)
Kreslící 19.1% (13)
Miss 13.2% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama