Posledních pár

17. listopadu 2012 v 20:26 | Kath |  Info
Ahoj,
já vím, že blog opět zanedbávám, ale bohužel to tak je a nemůžu s jistotou říct, že se to změní. V úterý jsem přijela domů asi v 9 a to se mi teda fakt nedivte, že se mi už nechce nic přidávat. Ve středu jsem přijela sice asi ve 3, ale šla jsem do 4 s Aaronem a pak jsem si lehla v obýváku na koberec a do 7 jsem spala. Stihla jsem se tak akorát vykoupat, navečeřet, mrknout na učení a jít spát. Ve čtvrtek jsme měli od 7, tak jsem vstávala dřív. Kolem poledne jsem odešla ze školy a jela jsem na rovnátka, kde jsem byla asi 10 minut, ale prošly jsme s mamkou pár obchodů, takže jsme opět přijely asi v 5. Do půl 8 jsem měla street a domů opět až kolem 8. Včera jsem spala u kamarádky, byla jsem doma asi 2 hoďky a musela jsem uklízet, takže taky nic moc času.
Ani nevíte, jak bych to chtěla změnit, jak bych chtěla přidávat každý den, aby tu bylo něco nového, ale prostě to nejde. Mohla bych zkusit něco přednastavit, to jo, ale já to nemám ráda, protože většinou chci třeba napsat něco, co se stalo v ten den a to u přednastavování nejde. Tak mi to prosím odpusťte, já se opravdu budu snažit to zlepšit. Každopádně ale když sem napíšete nějaká komentář, tak si ho rozhodně přečtu a mám z něj obrovskou radost! :)
Nezapomeňte hlasovat v anketě, ať tu soutěž můžem do Vánoc rozjet ;)
Mějte se pěkně, Kath.

PS: Pokud by tu byl někdo, kdo by měl chuť napsat mi nějaký komentář, z čehož bych měla velkou radost, tu máte nějakou tu otázku, ať víte o čem napsat. Já se k těm otázkám taky třeba někdy rozepíšu, ať vidíte, jak to vidím já! :D
Otázka: Za 37 dní budou Vánoce. Máte už nakoupené aspoň nějaké dárky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou zde chcete soutěž? :)

Grafickou 23.5% (16)
Fotografickou 25% (17)
Literární 19.1% (13)
Kreslící 19.1% (13)
Miss 13.2% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama