Listopad 2012

2x kolo (bw/col)

17. listopadu 2012 v 21:18 | Kath |  Ostatní fotografie
Fotka focená už tak strašně dávno, že jsem na ní zapomněla. Dostala jsem nové kolo (Kellys Axis Red) a byla jsem s ním u kamarádky. Foťák jsem s sebou měla také a tak jsem ve volné chvilce vyfotila tuto fotku. V photoshopu jsem jí pak upravila do černobíla a nevím, která verze je lepší. Co myslíte? :)Mě se líbí ta černobílá verze, ale chybí tam ta červená.
Navštivte náš blog o módě

Posledních pár

17. listopadu 2012 v 20:26 | Kath |  Info
Ahoj,
já vím, že blog opět zanedbávám, ale bohužel to tak je a nemůžu s jistotou říct, že se to změní. V úterý jsem přijela domů asi v 9 a to se mi teda fakt nedivte, že se mi už nechce nic přidávat. Ve středu jsem přijela sice asi ve 3, ale šla jsem do 4 s Aaronem a pak jsem si lehla v obýváku na koberec a do 7 jsem spala. Stihla jsem se tak akorát vykoupat, navečeřet, mrknout na učení a jít spát. Ve čtvrtek jsme měli od 7, tak jsem vstávala dřív. Kolem poledne jsem odešla ze školy a jela jsem na rovnátka, kde jsem byla asi 10 minut, ale prošly jsme s mamkou pár obchodů, takže jsme opět přijely asi v 5. Do půl 8 jsem měla street a domů opět až kolem 8. Včera jsem spala u kamarádky, byla jsem doma asi 2 hoďky a musela jsem uklízet, takže taky nic moc času.
Ani nevíte, jak bych to chtěla změnit, jak bych chtěla přidávat každý den, aby tu bylo něco nového, ale prostě to nejde. Mohla bych zkusit něco přednastavit, to jo, ale já to nemám ráda, protože většinou chci třeba napsat něco, co se stalo v ten den a to u přednastavování nejde. Tak mi to prosím odpusťte, já se opravdu budu snažit to zlepšit. Každopádně ale když sem napíšete nějaká komentář, tak si ho rozhodně přečtu a mám z něj obrovskou radost! :)
Nezapomeňte hlasovat v anketě, ať tu soutěž můžem do Vánoc rozjet ;)
Mějte se pěkně, Kath.

PS: Pokud by tu byl někdo, kdo by měl chuť napsat mi nějaký komentář, z čehož bych měla velkou radost, tu máte nějakou tu otázku, ať víte o čem napsat. Já se k těm otázkám taky třeba někdy rozepíšu, ať vidíte, jak to vidím já! :D
Otázka: Za 37 dní budou Vánoce. Máte už nakoupené aspoň nějaké dárky?

Láska je všude kolem nás

12. listopadu 2012 v 18:04 | Kath |  Ostatní fotografie
Lampičky, které jsme dostali od známých. Přes léto nám visely na terase (viz. fotka) a teď jsou kdoví kde. Moc se mi líbí, mají krásnou barvu a krásný tvar!:)


Mimo téma: Prosím, hlasujte v anketě. Moc bych tu chtěla nějakou soutěž, ale nevím jakou, pomozte mi! A prosím okomentujte mi sem tam nějaký článek svým názorem, vždy mě to strašně moc potěší! :) Mám pocit, že je tu teď trochu mrtvo..tak prosím ♥

Krátký příběh

10. listopadu 2012 v 18:22 | Kath |  OTHER ART
Jelikož bych řekla, že je tu teď strašně mnoho fotek, rozhodla jsem se napsat krátký příběh. Vůbec jsem ale nevděla o čem a proto jsem se porozhlédla kolem sebe a napadlo mě, že bych si z věcí kolem mě mohla vybrat 5 a o těch napsat. Sama teď nevím, jak to dopadne, no doufám, že si to třeba někdo přečte :)
Slova jsou: Odlakovač, penál, pravítko, hodinky a náplast.

Byl pěkný podzimní večer, když jsem seděla v obýváku s horkým čajem v ruce. Neměla jsem co dělat, na počítači mě to nebavilo a v televizi nic nedávali. Oči mě pálily od rýmy, takže i knížky jsem musela vyloučit. Podívala jsem se na hodinky. Bylo přesně půl páté. Pomalu jsem se zvedla, že si zkusím kreslit. Ve školní tašce jsem našla penál a vytáhla svojí oblíbenou tužku, jenže jsem měla v hlavě prázdno. Žádná myšlenka, žádný nápad co nakreslit. Podívala jsem se zpět na tašku a vzpomněla si, že jsme měli úkol. Rýsování. Jak já jsem to kdysi nesnášela. Nesnáším to doteď, ale už jsem se naučila dělat i věci co nemám ráda. Když už jsem se teda nudila, mohla jsem si ho aspoň udělat. Na chvíli se zabavím a budu ho mít hotový na příště. Šáhla jsem se po mém světle zeleném pravítku a po úhloměru. Kružítko jsem neměla, vždy jsem to nějak plus mínus odhadovala, vystačila jsem si bez něj dřív, tak to teď zvládnu taky. Otevřela jsem si sešit a začala rýsovat. Několikrát jsem se musela z hluboka nadechnout, jelikož mi to vůbec nešlo a strašně jsem gumovala. Nakonec jsem se ale zdárně přiblížila k cíli. Čekala mě poslední přímka. Pravítko, tužku do ruky, pořádně se soustředit....Áááu....Škrttt....Na rozložený sešit vyskočil můj většinou milovaný kocou Bonifác. Lekla jsem se tak, že jsem zakřičela a škrtla si celý úkol. Bóňa se vyděsil mého křiku a zaťal mi své drápy do ruky. "Fakt bezva, díky Bonifáci," prohodila jsem otráveně směrem k němu. Otočila jsem se zády ke stolu a jala se hledat náplast. Z rány teklo dost krve. Šla jsem si to vyčistit do koupelny a zalepila si to roztomilou náplastí s tučňáčkem. Hodiny ukazovaly teprve 6 hodin. Stále jsem měla hrozně moc času, tak jsem se rozhodla, že si udělám malou zimní procházku do parku. Není to daleko, ale venku už byla docela zima, proto jsem si vzala ten nejteplejší svetr co mám a můj oblíbený kabát. Rychle jsem našla klíče od domu a vyrazila jsem. Venku bylo poměrně málo lidí, ale nebála jsem se. Znám to tady jako své boty, chodím sem už od malička. Právě když jsem míjela velký tmavý keř, uslyšela jsem jakési zašustění. Zpomalila jsem. Nikde jsem neviděla nic podezřelého neviděla, jen starý prázdný odlakovač vrhal na zemi hrozivé stíny. Začala jsem se trošku bát a tak jsem to otočila a mířila zpět domů. V tom na mě z toho strašlivého keře vyskočil pes. Strašně moc jsem se lekla a rozutíkala jsem se. Celá rozklepaná jsem doběhla domů, kde jsem všude rosvítila a zabalila se do teplé deky. Dala jsem si kousek čokolády, ta je prý dobrá na nervy. Nechápu, proč na mě ten pes tak z čista jasna vyskočil, doteď mi to vrtá hlavou. Od té doby se tomuto keři ve tmě vyhýbám. Kdo ví, kdo nebo co na mě vyskočí příště.

Kritiku přijímám :)

Návod: Jak na colorizaci v APS

9. listopadu 2012 v 13:45 | Kath |  PRO VÁS
Rozhodla jsem se, že sem dám jednoduchý nývod na colorizaci. Je to naprosto jednoduché, řekla bych, že to pochopí každý :). Vytvářela jsem ho kdysi s kamarádkou (Suzanne, obrazky.blog.cz) do našeho časopisu, který nakonec ale nikdy nevyšel. Nedokončily jsme ho a už asi ani nikdy nedokončíme, tak tu je aspoň ten návod :)
V případě nejasností se klidně ptejte.

imagebam.com imagebam.com

Untitled

9. listopadu 2012 v 11:51 | Kath |  Ostatní fotografie


Layout 002 - Lavender

9. listopadu 2012 v 11:19 | Kath |  Layouty blogu
Layout 002 - Lavender
Vytvořila: MAKY.OREL
Na blogu od - do: 2.11.2012 - 3.12.2012
Spokojenost: Velká :)
Bonusy: Popisky do menu, 3x avatar, malý avatar
Náhled: [Kliknutím zvětšíš]


Bodlák

5. listopadu 2012 v 18:37 | Kath |  Flóra

Na plochu pro milovníky jídla

4. listopadu 2012 v 23:11 | Kath |  Wallpapers
Tahle tapeta se mi naprosto nepovedla. Zaujala mě ta úžasná PNG-čka, ale nějak se mi to potom nepovedlo spojit. Já osobně jsem to na ploše zkoušela mít, ale mám hodně hezčích tapet, takže to dlouho nevydrželo. Používat můžete libovolně, ale nevydávat za své. PNG (c) MAKY.OREL [http://zkusdess.blog.cz/]